Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şehiriçi Otobüs Teslimat Haberleri
#7
   ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN TERCİHİ YİNE ''BMC'' 
   Antalya Büyükşehir Belediyesi toplu BMC Yeni Nesil Procity ve Neocity alımlarına devam ediyor...
40603074854_f26cfb536a_h.jpg
41274275522_474bbce660_h.jpg
39506974520_409ba1fe7d_h.jpg
#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla
#8
Mardin Kızıltepe ulaşımında Otokar Sultan LF ile yeni bir dönem başlıyor

Otobüs pazarının lideri Otokar, Türkiye'nin dört bir yanındaki teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni nesil otobüsleri ile şehir içi ulaşımda konfor, ekonomi ve güvenliği bir arada sunan Otokar otobüsleri, Kızıltepe 1 No'lu Minibüsçüler Kooperatifi'nin de tercihi oldu. Otokar'ın engelli yolcu taşımacılığına uygun en yeni otobüsü 48 adet Sultan LF'yi bünyesine katan kooperatif, Kızıltepe-Artuklu ulaşımında modern bir dönüşüme imza attı.


40789700144_0e357d3015_c.jpg

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, toplu taşımada son yıllarda en çok tercih edilen otobüsü Sultan ile sektöre yön vermeye devam ediyor. 55 yıldır müşteri beklentileri doğrultusunda geliştirdiği şehiriçi otobüsleriyle belediyelerin, özel halk otobüsçülerinin ve kooperatiflerin ilk tercihi olan Otokar, Mardin Kızıltepe 1 No'lu Minibüsçüler Mot. Taş. Kooperatifi'ne 48 adet Sultan LF teslimatı gerçekleştirdi.

İpek Yolu'nun kavşağında yer alması nedeniyle tarihi boyunca önemli bir yerleşim merkezi olma özelliğini koruyarak, birçok medeniyete ev sahipliği yapan Mardin Kızıltepe'de, artan yolcu kapasitesini karşılamak, ilçeler arasındaki ulaşıma konfor katmak için tercih edilen Sultan LF'nin teslimatı, geniş katılımlı bir törenle gerçekleşti.

Mardin Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi taşımacılığında başlattığı modernleşme çalışmaları kapsamında Kızıltepe-Artuklu arasında kullanılacak 48 adetlik Sultan LF teslimat törenine, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaşı, Kızıltepe 1 No'lu Minibüsçüler Mot. Taş. Kooperatifi Başkanı Şehmuz Gökçe, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Umut Parti, Otokar Bayi Unat Otomotiv'den Şükrü Unat, Sivil Toplum Kuruluşu yöneticileri ile İlçe Kooperatif Başkanları ve üyeleri katıldı.

40789699834_a19d571092_c.jpg

“KALİTELİ BİR ULAŞIM DÖNEMİ BAŞLIYOR”
Mardin’de toplu ulaşıma özendirmek, daha konforlu bir hizmet sağlamak, esnafın da maliyetlerini düşürüp, kazancını artırmak için yürütülen dönüşüm çalışmaları ve yapılan değerlendirmeler sonucunda Otokar Sultan LF'nin tercih edildiğini belirten Kızıltepe 1 No'lu Minibüsçüler Mot. Taş. Kooperatifi Başkanı Şehmuz Gökçe, "Yeni otobüslerimiz vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun. Bölgemizdeki tüm sorunları göz önünde bulundurarak daha güvenli, konforlu, daha modern bir ulaşım alt yapısı hazırladık. Şoför esnafımızı büyük ve masraflı araçlardan kurtarıp, şehir içi toplu taşımacılığa manevra kabiliyeti yüksek, düşük işletme maliyetlerine sahip araçları tercih ettik. Araçlarımız engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun. Alçak tabanlı, içi yüksek tavanlı, biniş rampası yer alan ve yolcusuna rahatlık sağlayan Otokar Sultan LF otobüslerimizle kaliteli, huzurlu bir ulaşım imkanı sunulacak" açıklamasını yaptı.

Mardin’in modernleşen şehir içi ulaşımında Sultan LF’nin tercih edilmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül ise şöyle konuştu; “Belediyeler, özel halk otobüsçüleri ve kooperatiflerin beklentileri doğrultusunda geliştirdiğimiz Sultan LF, Mardinlilere rahat bir yolculuk imkanı sunarken, düşük işletme giderleri, düşük yakıt tüketimi, satış sonrası hizmetleri ile kullanıcısının yüzünü güldürecek. Modern tasarımı, çevreciliği, gelişmiş teknik özellikleri, zengin donanımlarıyla Sultan LF’ler Mardin’in modern yüzünün temsilcisi olacak. Yeni araçların Mardinlilere hayırlı olmasını dileriz" dedi.

Otokar’ın Sultan LF alçak tabanlı araçlarıyla Mardin Kızıltepe’de yeni bir dönüşüm yaşandığını belirten Otokar Bayi Unat Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Unat, “Bölge halkımız bu günlere kadar ulaşımda sıkıntılar yaşamıştır. Ulaşımlarını konforlu olmayan şekilde sağlamaya çalışmışlardır. Sultan LF’nin yüksek yolcu kapasitesi, geniş yolcu sahanlığı ve değişik koltuklandırma alternatifleri ile bölge halkı konfor içinde seyahat etme imkanına kavuşacaktır. Biz Unat Otomotiv ailesi olarak her zamanki gibi servis ve satış ağı hizmetlerimize itinayla devam ederek halkımıza ulaşım konusunda en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne bu çalışmalarından ötürü teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

41461504732_6b691fb2cb_c.jpg

ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA KONFOR ÇITASINI YÜKSELTTİ
Sınıfının tek tam alçak tabanlı otobüsü olma özelliğine sahip olan Sultan LF, yolcu kapasitesi, engelli yolcu rampası, geniş yolcu alanı, rampaları kolayca tırmanmasını sağlayan yüksek tork değeriyle de dikkat çekiyor. Yolculardan ayrılmış özel sürücü bölgesi, kısa vites kolu ve konforlu sürüşü ile rakiplerinden ayrışan Sultan LF'de klima, kamera ve kayıt sistemleri, dijital hat tabelaları gibi zengin donanımlar standart olarak sunuluyor. Güçlü motoru ile her türlü yol koşulunda üstün performans sunan Sultan LF, hafif gövde yapısı ile güç ve ekonomiyi birlikte sunuyor. 8.4 metrelik uzunluğa sahip Sultan LF, şehir içi ulaşımda fark yaratıyor.
#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla
#9
Mercedes-Benz Türk’ten bir filo teslimatı daha!

Mercedes-Benz Türk, Anex Tour’un filosuna 50 adet Sprinter teslim etti.

50 yılı aşkın süredir Türkiye’de büyük başarılara imza atan Mercedes-Benz Türk, hafif ticari araç

teslimatlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Anex Tour, filosundaki araç sayısını artırırken tercihini bir kez daha Mercedes-Benz Sprinter’dan yana kullandı.


42059695962_1e44fcd35a_h.jpg

Mercedes-Benz Türk, Anex Tour’a gerçekleştirdiği satış ile filo teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Antalya merkezli; Antalya, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Didim ve Fethiye bölgelerinde turizm ve otelcilik alanında faaliyet gösteren Anex Tour, yeni araç alımında tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandı. Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antalya aracılığı ile gerçekleşen satışla Anex Tour, filosuna 50 adet daha Sprinter ekledi.

Anex Tour, satın aldığı 50 adet Sprinter aracı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antalya’nın tesisinde gerçekleşen törenle teslim aldı. Gerçekleştirilen teslimatla birlikte, filosunda 102 adet araç bulunan Anex Tour’un Mercedes-Benz marka araç sayısı ise 76 adede yükseldi.
Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Pazarlama Kısım Müdürü Meltem Gürsoy, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antalya Bayi Sahibi Mehmet Ali Tüzün, Genel Müdürü Gülsen Tüzün, Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Ömer Küçükyavuz, Anex Tour Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Mehmet Güneysu, Araç ve Filo Müdürü Savaş Aktuz katıldı.
Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz: “Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Grubu olarak satışlarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. 2018 yılında 2017 yılının aynı dönemine baktığımızda hafif ticari araç pazarında düşüş yaşandığını görüyoruz. Fakat biz Mercedes-Benz Türk olarak satışlarımızı geçen senenin aynı dönemine göre arttırdık.” dedi. Akdeniz; “Bugün burada Anex Tour’un, filosunu büyütürken tercihini bir kez daha Mercedes-Benz yıldızından yana kullanmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz Türk olarak her zaman en doğru ürünleri müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Araç alımında Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için Anex Tour’a teşekkür ediyor ve yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.
Anex Tour Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Mehmet Güneysu ise tören esnasında Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antalya’ya ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış oldukları kredi imkânları için teşekkürlerini iletti. Ayrıca, Güneysu: “Şirketimizin filosunu genişletirken tercihimizi bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandık. Bu satışla birlikte filomuzun %75’i Mercedes-Benz marka araçlardan oluşuyor. Mercedes-Benz Sprinter araçların, ilk alım maliyeti, yakıt tasarrufu sağlaması, güvelik ve konforda üstün çözümler sunması ve ayrıca satış sonrası hizmetlerde de her daim yanımızda olması tercihimizin neden Mercedes-Benz’den yana olduğunu oldukça iyi açıklıyor. Filomuzu Mercedes-Benz marka araçlarla güçlendirmenin doğru bir yatırım olduğuna inanıyoruz ve işbirliğimizin artarak devam etmesini temenni ediyoruz.” dedi.

42059701922_deb443de46_h.jpg

Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes-Benz Türk, dinamik ve sürekli gelişmekte olan taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına güvenli, konforlu ve düşük işletme maliyetine sahip hafif ticari araç modelleri ile hızlı ve etkin şekilde cevap vererek; kredi, servis, bakım ve geri alım hizmetleriyle de sektörün beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gelişimlerini desteklemeye devam ediyor.

Mercedes-Benz; farklı uzunluk, yükseklik, ağırlık ve dingil mesafesi seçenekleri ile pazara sunduğu hafif ticari araç modeli Sprinter’da 3 farklı gövde uzunluğu ve aks mesafesi seçeneği ile ergonomi ve konforu bir arada sunuyor. Mercedes-Benz mühendisleri tarafından sürücülerin ve müşterilerin yorum ve beklentilerinden yola çıkarak geliştirilen, Euro 6 motora sahip Sprinter araçlarda; personel, turizm ve okul servislerinde yolcularının güvenliğini artıran özel donanım ve ekipmanlar standart olarak sunuluyor.
Taşımacılık sektöründe yıldız olan Sprinter, sunduğu ayrıcalıklı güvenlik ve konfor donanımlarının yanı sıra satın alma, kullanım maliyetlerindeki avantajları ve yüksek ikinci el değeri ile pazarda beğeni toplamaya devam ediyor.

#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi