Duyuru: Sitede yaşanan sorunlar giderildi! Detaylar için tıklayın.

Forum Kuralları
18-07-2016, Saat: 17:54, (Son Düzenleme: 18-07-2016, Saat: 17:54, Düzenleyen: Ulaşım Platformu.)
Yorum: #1
Forum Kuralları
1-) Sitede yazdığınız mesajların tüm sorumluluğu size aittir! Mesajlarınızı silmek zorunda değiliz, o yüzden yazarken iyi düşünüp de yazın.

2-) Sitemizde avatar olarak sadece kendi yüz fotoğraflarımızı kullanıyoruz. Diğer avatarlar yasaktır. Ya hiç avatar kullanmayalım, ya da kendi fotoğrafımızı koyalım. Kurala uyulmaması halinde, yüklenen avatar silinir ve avatar yükleme hakkı kaldırılır.

3-) Seviyesiz kelimeler, deyimler, üslûp veya hakaret içeren mesajları yazmakla boşuna vakit kaybetmeyelim. Tek bir seviyesiz kelime bile varsa, bütün mesaj silinecektir.

4-) Sitemizde rumuz kullanılmaz. Gerçek adımızı da bir şekilde içeren bir kullanıcı adı seçelim.

5-) Mesajımızın bir içeriği olmasına gayret edelim. Meselâ sırf yüzcükler, veya "teşekkür", "çok güzel", "katılıyorum" cinsi kısa mesajlara gerek yok. Bunları da özel mesaj ile halledelim. Siteye içeriği olan, faydalı mesajlar yazalım.

6-) Üyelerin başka sitelerin reklamını yapması yasaktır, bundan rahatsız oluyoruz.Kendi sitenizin linkini vermek için üye olmayın! Mesajlarda dikkat edilmesi gereken diğer noktalar

7-) Yeni bir konu açarken : önce sitede bir "arama" yapalım. Eğer bu konu daha önce işlenmiş ise, yeni başlık açmayalım.

8-) Siteye yazdığınız bir mesaj, uygun bulunmayıp silinirse, inat yapıp aynısını tekrar yazmayın,denetçiler devamlı aynı mesajı silmekle uğraşamaz, uzaklaştırma cezası verir. Gönderdiğiniz paylaşımlara sitede yer verilmesi zorunlu değildir. Siteye üye olan herkes bunu kabul etmiş sayılır!

9-) Arka arkaya iki-üç defa mesaj atmayalım, eksik yazmışsak birinci mesaja ekleyelim.

10-) Bütün mesajımızı BÜYÜK HARFLER ile veya kalın harfler ile yazmayalım, sadece vurgulamak istediğimiz kısmı kalınlaştıralım. Bol renkli, göz yorucu mesajlar ile değil, içerik ile dikkat çekelim.

11-) Uzun kopyala/yapıştır yapmayalım. Yazıyı bulduğunuz yere link vermek yeterli. İlgilenen gider okur. Sadece yazı hakkında yorum yapmak istediğimiz kısmı keserek mesajımıza ekleyelim. Ancak güncel haberler ile ilgili yeni başlık açarken kopyala/yapıştır yapılabilir.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Ulaşım Platformu 2016