Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni MAN Lion's Coach Lansman
#1
 YENİ MAN LİON'S COACH


40754419774_7ce4532391_b.jpg
Kendine güvenen görünümü , yaydığı muazzam güç ve güvenlik özellikleri ile herkesi etkiler. Teknik yenilikler de görülmeye değer. Optimize edilmiş tahrik sistemi ve yenilikçi asistan sistemler, daha düşük bir tüketimle motor performansının daha fazla olmasını garanti ediyor. Kullanım alanınız içinoptimize edilmiş bir araç filosu için MAN, Lion's Coach portföyüne iki akslı yeni 13 metrelik segmentini ilave ediyor.
39659667050_9cd92e1e17_b.jpg
Bu aslana kesinlikle güvenebilirsiniz. Sadece ticari araç üreten bir üretici olarak MAN'ın sahip olduğu derin tecrübe ve sunduğu kapsamlı servis hizmeti sayesinde Lion's Coach, en üst düzeyde araç kullanılabilirliği ve böylece mümkün olan en yüksek faydayı sağlamanızı garanti ediyor.

- Yolcu Bölümü
Aydınlık araç içi, ilave dolaylı LED aydınlatması ve iç dizaynın her ayrıntısı optik ve teknik olarak dikkatlice tasarlanmıştır. Lion's Coach'ta aşağıdaki dahili özellikler sayesinde, konforlu yolculuk standarttır:


  • Ergonomik, konforlu koltuklar

  • Geniş eşya rafları

  • Tablet ve küçük dizüstü bilgisayarlar için tutacaklar

  • Yolculuk sırasında cihaz şarj etmek için USB bağlantı noktalar

Yolcularınızın araca adım attıkları anda heyecanlanacağından emin olun. Cazip tasarımlı yolcu bölümüne daha ilk bakışta; yapılacak yolculuğun rahatlığı ve konforu anlaşılır. İç donanım, insana kendini iyi hissettiren ahenkli ve modern bir ambiyans sağlarken sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratır. Buna ek olarak, yolcularınız seyir esnasında her an muhteşem seyahat konforunu hissederler. Onların rahatı için oluşturulmuş birçok pratik konfor fonksiyonunu kullanabilir ya da arkalarına yaslanarak çok yönlü tasarım ayrıntılarının keyfini sürebilirler
39659669590_0c78c2ac7a_b.jpg

- Kokpit
Lion's Coach kokpiti, sürücünün ihtiyaçlarına göre en iyi şekilde uyarlanmıştır. Tasarım, nakliye ve emniyet konularındaki araştırmaların en son bulguları ile ticari araç üretimindeki yıllarca birikmiş geniş deneyimin harmanlanmasının bir sonucudur. Sezgisel olarak kullanılabilen bir saklama yeri konsepti ve daha da iyileştirilen tuş düzeni, sürücüye çalışma yerinde destek oluyor ve tüm dikkatini trafiğe vermesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ergonomik tasarlanmış çalışma yeri aynı zamanda rahat bir sürüş sağlar ve böylece trafikteki güvenliği önemli ölçüde artırır. Bir MAN şehirler arası otobüsle, yolcuları güvenle ve memnuniyetle taşımaları için sürücülere en iyi koşulları sunuyor.
26596488507_2e8a47a4a5_b.jpg
#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla
#2
Yeni Man Lion's Coach Antalya Grand Luxury Otel Belek'te ihtişamlı bir şekilde görücüye çıktı !
41428663062_90e3eaf100_h.jpg
40578321055_6274fda04e_h.jpg
39662984160_39b05b709f_h.jpg
40757722854_8728da1bad_h.jpg
26599713507_e364eb3095_h.jpg
26599696377_0c9fd8e261_h.jpg
39662763920_f8c360e07a_h.jpg
27600121928_70a97e3136_h.jpg

Yeni Man Lion's Coach'ı bütün ekibimiz olsun otobüs firma sahipleri olsun beklemekteydi.Sonunda beklediğimize deydi ve ortaya teknoloji harikası olan bir araç çıktı.Aracın temel hedefi hem yolcu konforu hem de şoför mekanının konforu.Yolcu konforundan başlayacak olursak koltukların başlıklarının boyuna göre ayarlanması harika birşey rahatlığına ise denilecek söz yok.Fakat eksi yönünü merak ederseniz arka kapıdan sonra daralmalar başlıyor diz mesafesinde fakat bunada bir çözüm olarak koltuklar firma sahiplerince rahat olacak şekilde oynatılarak çözüm sağlanabiliyor.Şoför bölümüne gelecek olursak adeta şoförü yormayacak şekilde tasarlanan düğmelerin bir arada olması Adaptive Cruise Control'un da bu araçta olması şoföre oldukça kolaylık sağlıyor.Araç otomatiğe alındığında önünüzde araç var ise ayağın gazdan çekildiği anda otomatik olarak frenleme yapılıyor ve buna karışamıyor şoför araç ta ki ilerleyesiye kadar.Güvenlik bazında ise devrilme sırasında veya çarpışmada iç içe geçmiş olan demir teknolojisi ile araç iskeleti yamılmıyor ve normalliğini koruyor.Araç beklentileri karşılıyor yakıtta cimri olmasıyla da alıcak firmalara hayırlı olması dileğiyle kalitesinden ödün vermeyen MAN firmasına sitemiz adına başarılarını dileriz.
#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla
#3
Araç hakkında ufak bir görüşte bulunmak isterim. Araç güzel bir biçimde tasarlanmış. Yolcu kısmında ise iç led aydınlatmaları olsun, yolcu koltukları olsun aracın olumlu yönlerini artırıyor. Şoför kısmındaki ergonomik tasarım şoförü yormayacak şekilde dizayn edilmiş. Yeni Man Lion's Coach aracını alan/alacak firmalara hayırlı olmasını temenni ederim.
#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla
#4
Yeni Man Lion's Coach Yolcu Bakımın'dan Bakarsanız Yolcuyu tatmin Edecek Şekilde diz mesafasi koltuk konforu başarılı ışıklandırması araca  göre yeterlidir araç içi mekan ferahtır.
ama  şöför muavin yani aracın beyin takımı hiç düşünülmeden  dizayn edilmiş şöförün bardaklık'ta  en geride  kalıyor  buda şöför için dez avantaj oluşturmaktadır vb  sıkıntılar vardır aracın kopkiti komple  plastik kalitesiz malzemeden yapılmış ve  çok uyduruk bi malzeme kullanılmış .
dış  görünüşe gelelim 
aracın far kısmı güzel  dizany  edilmiş far gündüz led'i  sinyal  şık duruyor .  ön kaput istetmenin lastiğin olduğu kısım dışardan rahatlıkla  açılıyor sağdan  soldan dış kısımdan mandallarla  açılıyor onun yerine  içerden açılabilirdi.
araç yatağına  gelirsek yatak yerindeki klima  kalorifer gibi  aksamlar yanlış yerde kanumlandırılmıştır  ve yatak yeri çok genişde sayılmaz .
Filolarına Katacak Firmalara Şimdi'den Hayırlı uğurlu olsun Allah Kaza Bela vermesin .
#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla
#5
Yeni Man Lion's Coach İle İstikrarlı Bir Şekilde Ekonomik Ve Güvenlir Sürüşler Sergileceklerine İnandığımı Söylüyorum Kaptanlarımızın.
Temel Ve Güçlü Yanları Daha Az Yakıt Tüketimiyle Daha Fazla Verimler Almaya Çalışıyordur. Mükkemmel Bir Şekilde Uyarlanan Akıllı Asistan Sistemleriyle  Şanzıman Ve Motora Sahiptir..Buda İşletmecilere Kullanılabirliğinin Mümkün Olacak En Üst Seviyede Olacağı Avantajları Sağlamıştır.. Uzun Lafın Kısası Man Lion's Coach Alacak Ve Almaya Yol Almış Firma Sahiplerini  Güzel Bir Sürpiz Bekliyor Açıkcası...
Filosunda Yer Gösteren Firma Sahiplerinide Hayırlı Uğurlu Olması Dileyiğle Allah Kaza Bela Vermesin...
#UlaşımdakiGözünüz'' 2 . ''Yaşında
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi