Mercedes-Benz Türk’ten Kasım ayına özel fırsatlar

= 6072

Mercedes-Benz Türk’ten Kasım ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Kasım ayına özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

 

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Kasım ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA, SLC ve smart otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

  • Kasım ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor.
  • Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC model otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,59 faiz oranından yararlanılabiliyor.
  • Mercedes-Benz E-180, E-220, E-300 Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %1.09 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.
  • Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart model otomobilleri tercih eden müşterilere ise 40.000 TL kredi tutarı, %0 faiz oranı ile 24 aya kadar vade ile kurumsal ve kişisel müşterilere 1.667 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den 2.El Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, müşterilerine 2.el otomobil alımında da Kasım ayına özel kampanyalar sunuyor. 2.el C-Serisi Estate model araçlar için 100.000 TL kredi tutarı, E-Serisi Coupé modellerinde ise 125.000 TL kredi ile %0,59 faiz oranı ve 24 aya kadar vade ile kişiye özel aylık ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

 

Lastik garantisi

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası

İki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor.

Müşteriler,  AdvantagePlus 4. yıl garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

 

5 Yaş Ve Üstü Mercedes-Benz Otomobil Sahiplerine Kış Fırsatı

Periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nın tercih edilmesi durumunda, %20’ye varan yedek parça indiriminden faydalanılabiliyor. Çeşitli ürünlerden oluşan kış bakım setine de %50 indirimle sahip olunabiliyor. Üstelik otomobilinizle ilişkinize yeni bir heyecan katacak olan Mercedes me Adapter hediye ediliyor.

 

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları Devam Ediyor

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile Kasım ayında da müşterilerini bekliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Kasım ayında 2017 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile müşteriler, %1,14 sabit faiz oranı ve 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklere sahip Sprinter araçlar için de Kasım ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 2017 model Sprinter araç alımlarında 10.000 TL’ye varan indirimler ile birlikte, % 0,94 sabit faiz oranı ile aylık 525 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.

  1. El Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün 2. el hafif ticari araç markası Used1 altında Kasım ayında sunduğu kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,14 faizli kredi ve 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

 

Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

 

Pirelli Kış Lastik Kampanyası

1 Kasım 2017 – 1 Ocak 2018 tarihleri arasında Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde, 4 adet Continental veya Pirelli kış lastiği alımında %20 indirim sağlanıyor.

 

Sonbahar/Kış Kampanyası

1 Ekim’de başlayan ve 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanya; Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde, 749 TL ve üzeri orijinal yedek parça, aksesuar, orijinal yağ ve lastik alışverişi yapan hafif ticari araç müşterilerini sürpriz hediye bekliyor.

 

Mercedes-AMG A-Class (W 176) 2015 Mercedes-Benz GLA 220d 4MATIC, X 156 (2017) Mercedes-Benz E-Klasse Limousine (W 213) 2016Mercedes-Benz E-Cl Mercedes-Benz C 300 BlueTEC HYBRID, Exclusive Line, Cavansitblau 15C1441_05 B-Klasse 2014B-Class 2014 Mercedes-AMG SLC 43, R172 Sprinter 2013 smart fortwo & smart forfour PTD – Barcelona Mercedes-Benz Vito Select

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir